<<  KURUMSAL

 

 

 

 

KAREL OTO CAM; Konyada oto cam satış ve servis hizmeti alanında faaliyet göstermektedir.

Kurulduğu günden günümüze kendini sürekli geliştiren ve büyüten firmamız, Bir Dünya Markası Olan OLIMPIA Camları Konya Bayisi Olmuştur.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Firmamız" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Satış ve Hizmet Alanımızın İçinde;

 

Otomobil ve Jeep camları, otobüs ve minibüs camları, kamyonet ve ağır vasıta araç camları, iş makinası ve traktör camlarının satış ve servis hizmetleri yer almaktadır.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Vizyon;

 

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

 

Mizyon;

 

Müşterilerimize bütün faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak